Viesu māja:
+371 29720908
Restorāns:
+371 29720909
>

Laipni lūdzam Leo Hotel!

Siltums un mājīgs par izdevīgu cenu

Skatīt visas istabas

Stilīgs interjers

Uzmanīgi un ar mīlestību pārdomātais interjers padara viesu māju ļoti individuālu un nepatīk citu.

PILSĒTAS CENTRS

apsargāta autostāvvieta, bezmaksas WI-FI

augsts serviss

Mūsdienīga, labi aprīkota trīszvaigžņu viesnīca ar augstu apkalpošanas līmeni.

Par hoteli

Ērta, komfortabla viesu māja, kura atrodas 19. gadsimta ēkā, atrodas pašā pilsētas centrā, trīs minūtes no dzelzceļa stacijas.

Vārdu sakot, nosaukums viesu māja ir piešķirts tikai tāpēc, ka ir maz numuru tikai 7, bet visā pārējā Leo ir mūsdienīga, labi iekārtota trīszvaigžņu viesnīca ar ļoti augstu pakalpojumu kvalitāti. Un tās nelieli izmēri ir viesu mājas plusi, nevis mīnus, varbūt tieši tāpēc tas ir kļuvis par pamatu neaprakstāmam ar vārdiem apburošu mājīgumu, ar kuru ir piepildīta katra telpa. Mājīgu atmosfēru sekmē rūpīgi un ar mīlestību pārdomāts interjers, gaišie, mierīgi dāņu mēbeles toņi no naturāla materiāla, pārdomāts apgaismojums, ekskluzīvās fotogrāfijas Daugavpils no putnu lidojumā, neparasts dažu sienu apmetums, kurš rada nelīdzenu virsmu ar maigu gaismas un ēnas spēli – viss tas padara viesu māju par ļoti individuālu un savā ziņā vienīgu.

Pirmajā stāvā mājīga halle un ēdnīca, kur viesi var garšīgi un sātīgi ieturēt brokastu maltīti. Kas ir iekļaut naktsmītnes cenā. Nelielajā pagalmā ir iekārtota apsargājamā autostāvvieta.

Mūsu pilsēta

Daugavpils – pilsēta ar bagātu vēsturi un tradīcijām. Daugavpils pilsēta - lielākā Latgalē, pēc lieluma un ekonomiskā potenciāla otrā lielākā Latvijā un viena no pirmajām topošajā Eiroreģionā.

Pilsētai ir sava neatkārtojama seja – interesanta arhitektūra, vēstures un kultūras pieminekļi, krāšņa daba, bet galvenā pilsētas bagātība – tie ir cilvēki. Cilvēki, kas ir ieinteresēti, lai mūsu Daugavpils vienmēr ieņemtu nozīmīgu vietu Latvijas ekonomiskajā un politiskajā kartē.

Pilsētas viesi vienmēr atzīmē daugavpiliešu īpašo atsaucību un labestību.

Mēs patiesi lepojamies ar daugavpiliešiem, kuri padarījuši pilsētu slavenu ar sasniegumiem sportā, kultūrā, zinātnē un biznesā. Mūsu lepnums - tā ir gan daudzveidīgā kultūra, gan daudznacionālais iedzīvotāju sastāvs. Tas viss piešķir Daugavpilij īpašu pievilcību un neatkārtojamību.

Daugavpils – pilsēta, kas aug un attīstās un ar katru dienu kļūst sakoptāka un mūsdienīgāka.

Daugavpils ieņem nozīmīgu vietu valstī un ir gatava tādu ieņemt arī starptautiskā līmenī.

Mūsu numuri

Viesnīcā ir četri vienvietīgi numuri. Katrā numurā ir duša, tualete, ledusskapis, televizors, divvietīga gulta. Divi numuri atrodas viesnīcas pirmajā stāvā.
Viesnīcā ir divi divvietīgi numuri. Vienā numurā – duša, tualete, televizors, ledusskapis, divas vienvietīgas gultas; otrajā numurā - duša, tualete, televizors, viena vienvietīga gulta un dīvāns. Viens numurs atrodas viesnīcas pirmajā stāvā.
Trīsvietīgs, divistabu numurs. Mājīgs numurs gan ģimenei ar bērniem, gan viesiem kuri mīl plašumu un komfortu. Numurā – duša, tualete, ledusskapis, televizors, ledusskapis, divas vienvietīgas gultas un divvietīga gulta.

Skatīt visas istabas

Divvietīgs numurs

viena istaba ar vienu gultu

No 40

Divvietīgs numurs

viena istaba ar divām gultām

No 40

Trīsvietīgs numurs

divas istabas

No 60

Četrvietīgs numurs Delukss

divas istabas

 No 60

Ģimenes numurs

divas istabas

No 65

Konferenču zāle līdz 14 cilvēki

Atlaides par nomu vairāk par vienu stundu

No 15
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.